warning: Creating default object from empty value in /home/muhtesem/domains/muhtesemyuzyil.net/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

şehzade mustafanın sevgilisi

Malkoçoğlu ve Aybike Hatun Kaçacak mı?

Şehzade mustafa ile nişanlanan aybike hatun kırıma ailesinin yanına dönüyor..dügün zamanına kadar orada kalmayı isteyen aybüke hatun malkocoğlu eşliginde kırım a gönderiliyor..

Daha hürrem sultan tarafından kaçmaya ikna edilen ve hala malkoçoğlu ile kaçması telkın edilen aybüke hatun malkoçogluna kaçma niyetindedir fakat malkoçoğlundan aynı istegi bulamaz..

Durumdan haberdar olan ve rahatsız olan mahidevran sultan malkoçoğlunun aybike hatunu kırıma götürmesine engel olamaz ve malkoçoğlu ile aybike hatun gemi ile Kırıma gitmek için yola çıkar..

Efsun Hatun Şehzade Mustafa'yı Öldürecek mi?

Hürrem sultan şehzade mustafanın kendisine karşı güçlenmesinden ve meydan okumasından sonra şehzade mustafayı öldürtmeye karar veriyor..

Şehzade mustafa'nın cariyesi nora efsun hatun, hürrem sultanın özel cariyesi olarak şehzade Mustafanın yanına yerleşmişti..

Şehzade mustafanın aybüke sultanla evlenmesini önlemeye çalışan hürrem sultan,mahidevran sultanın durumu öğrenmesi ve şehzade mustafanın sultan süleyman tarafından desteklenmesinden rahatsız olur ve şehzade mustafa yı efsun hatuna öldürme emri verir..

Şehzade Mustafa Efsun Hatunu Cezalandıracak mı?

Hürrem sultanın özel olarak görevlendirdigi nora hatun şehzade mustafanın aklını çelmiş kendine bağlamış ve görevini başarmıştı.

şehzade mustafadan efsun ismini almıştı..bu bölümde mahidevran sultanın cariyesi zehra hatun norayı sümbül ağayla konuşurken duyacak ..efsun hatunun hürremin cariyesi ve casusu oldugunu mahidevran sultan duyacak..

Şehza mustafa aşık olduğu nora efsun hatunu saraydan gönderecek mi? mahidevran sultan şehzade mustafayı efsun hatunun hürremin cariyersi olduguna inandırabilecek mi? efsun hatunun akıbeti ne olacak?

Anket

Muhteşem yüzyıl dizisini nereden izliyorsunuz:

Bölümler: 10 11 12 13 14 15 16 17 18 23 ::: 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

İçeriği paylaş